Najpopularniejsze trendy wśród kolorów szminek.

Być może żyjemy w niepewnych czasach, ale nie jest to wymówka, aby nie podążać za najnowszymi trendami w modzie i makijażu, jeśli chcemy. Zadbanie o to, abyś wyglądała jak najlepiej, nawet jeśli zostajesz w domu, zamiast wychodzić z przyjaciółmi, od razu poprawi Ci nastrój i wywoła uśmiech na twarzy.

Skoro mowa o uśmiechu, czy nadszedł czas, aby spróbować czegoś nowego, co wzmocni Twoje ładne usta? Teraz, kiedy spędzasz dużo czasu w domu, jest to idealna okazja, aby doskonalić umiejętności, których nauczyłaś się w szkole urody. Będziesz mogła wypróbować różne trendy dotyczące szminki i zobaczyć, które kolory dają najlepsze rezultaty.

Jakie kosmetyki używać na co dzień ?

Ostatnie trendy w dziedzinie szminek

Trend #1: Klasyczna czerwona pomadka do ust
Jeśli nie masz ochoty na aktualizację całej swojej kolekcji szminek, upewnij się, że posiadasz przynajmniej klasyczną czerwoną szminkę, ponieważ jest to prawdopodobnie najbardziej popularny kolor ust.

Klasyczna czerwień dobrze komponuje się ze skórą i czarnym ubraniem, ale z pewnością możesz sprawić, że ten modny kolor pomadki będzie pasował do każdego stroju i każdego makijażu.
Trend #2: Odważna różowa szminka
Różowa szminka jest bardzo kobieca i wspaniale prezentuje się na ustach kobiet w każdym wieku.

Prawdopodobnie masz już swój ulubiony odcień różowej pomadki, ale jeśli chcesz spróbować czegoś nowego i modnego w tym roku, wybierz odcień odważnej różowej pomadki- poprawi Ci to humor gwarantuję.
Trend #3: Brązowa szminka
Jeśli czerwone i różowe usta nie są dla ciebie, to może spróbuj brązowych warg? Brązowa pomadka występuje w różnych wspaniałych odcieniach, może wyglądać dobrze na każdym i być idealna na każdą okazję.

Brązowy kolor ma być popularny i modny przez cały rok, więc noszenie brązowej pomadki prawi, że będziesz wyglądała modnie.
Trend #4: Szminka w nietypowych kolorach
Jeśli chcesz mieć odważną szminkę, która z pewnością zwróci na siebie uwagę, rozważ noszenie na ustach kilku nietypowych kolorów.

Niebieska pomadka do ust i zielona szminka są w modzie, a jeśli kochasz te kolory, będziesz się dobrze bawić swoim makijażem. Jeżeli nie czujesz się wystarczająco pewna siebie, by nosić niebieskie lub zielone usta, fioletowa szminka jest również popularna w tym roku.